Цифровий Min/Max термометр Exact-Temp SCHNEIDER 63895 опис
Цифровий Min/Max термометр Exact-Temp SCHNEIDER 63895 високоточний інструмент для контролю морозильників, холодильників, сховищ крові, акваріумів, кліматицьких камeр і духовок.
Цифровий Min/Max термометр Exact-Temp SCHNEIDER 63895 ударостійка пластикова пляшка, яка заповнюється джереною зроїдою для гарантії точних змінних ріжджів у разі відкритих двьорів.
Особливості цифрового Min/Max термометра Exact-Temp SCHNEIDER 63895 :
-Функція сигналізації.
-Щелочна батарея (AAA) у комплекті.
-Ударостійкі пластикові бутлі (з 30 смeсі етилонгліколю).
-Бутилі з магнітом кріп'ються на дві витівки.
-Індивідуальний серійний номер.
-За запитом доступні сертифікати.
-Примеленніє: кліматіскії камери.
Цифровий Min/Max термометр Exact-Temp SCHNEIDER 63895 технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -50 … 70 °C |
| Точність: | ±0,5°C |
| Дискрetність | 0,1°C |
| Одиниці змерзання: | °C або °F — 3 решітки відбивання |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/cifrovoj_min_max_termometr_exact_temp_schneider_63895
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діапазон вимірювання, °C | -50 ... + 70 °C |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

