SCHNEIDER 9236615 термометр зі шліфом опис
Особливості SCHNEIDER 9236615 термометра зі шліфом :
-У співвідношенні з DIN 12784.
-Со стандартними шліфувальними NS 14,5/23.
- Внутрішня шкала.
-Капіляр: прозорий призматинський.
-Ворхній діам.: 11 мм (± 0,5 мм).
-Калибруeмый.
-Довжина 200 мм.
SCHNEIDER 9236615 термометр зі шліфом технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -38 ... +50 °C |
| Глибина заглибання | 200 мм |
| Градуювання | 1 °C |
| Наповнення | синій спирт |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/schneider_9236615_termometr_so_shlifom
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | немає |
| Вид | Рідинний |
| Діапазон вимірювання, °C | -38 ... +50 °C |
| Довжина верхньої частини, мм | Діаметр 11мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

