Термометр зі скляним шліфом AMARELL D262082 опис
Особливості термометра зі скляним шліфом AMARELL D262082 :
-Со шліфом NS 14,5/23 конус.
-Фіксоване завантаження (глибина заглиблення = нижня секція + шліф).
-Просовувальна скляна шкала.
-Ворхня секція діам. приблизно 11 мм.
-Ніжня секція 7,5 мм.
-Можливий офіційний сертифікат.
Термометр зі скляним шліфом AMARELL D262082 технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -10 до +360 |
| Градуювання | 1 °C |
| Довжина: | 350 мм |
| Наповнений | Зелена ртуть |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/Termometr_so_steklyannym_shlifom_AMARELL_D262082
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Рідинний |
| Діапазон вимірювання, °C | -10 до +360 |
| Довжина верхньої частини, мм | Діаметр 11мм |
| Довжина нижньої частини, мм | Діаметр 7,5 |
| Довжина, мм | 350мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

