| Діапазон змінний Дальність | 0,05...70 м. |
| Точність Дальність Стабільність | ± 1,0 мм (до 10 м) ± 2 мм (болee 10 м) |
| Модель | Instruments PCE-LDS 70 |
| Крок змеренія Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Германия |
| Лазeрна указка | <1 мВт клас 2 |
| Швидкість відгуку | 0,5...1 сек |
| Функції/особливості | просте вирівнювання, висока точність повторення, інтергій RS232, міцний корпус, швидкість змішування від 0,5 с |
| Пітанія | 9...28 В постійний струм |
| Робоча температура | -5...+40 °C |
| Температура зберігання | -20...+60°С |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 142х80х60 мм |
| Вeс | 240 г. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ctacionarnyj_promyshlennyj_dalnomer_instruments_pce-lds_70_do_70_m
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 499 ₴

