AMARELL G15404 кишеньковий термометр опис
Особливості AMARELL G15404 кишенькового термометра :
-З нікельовим кожухом.
-Подвійна коркова пробка, яка закриває внутрішній простір
термомометр і слугує вбудованим ободом.
-Розміри з урахуванням кожуха та затискачем на кожусі 140 х 11,5 мм.
-Призматинський капіляр.
-Бeз покрытия.
AMARELL G15404 кишеньковий термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0°C до +100°C |
| Градуювання | 1 °C |
| Розмери з урахуванням кожуха та затискачем на кожусі | 140 х 11,5 мм. |
| Наповнений | червоний спирт |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_g15404_karmannyj_termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Рідинний |
| Діапазон вимірювання, °C | 0°C до +100°C |
| Довжина, мм | 140мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

