AMARELL T90304 термометр із внутрішньою шкалою опис
Особливості AMARELL T90304 термометра з внутрішньою шкалою :
-З ніжкою 8 мм.
-Корковоe кільце,
-Верхня секція 235 х 20 мм.
-Призматинський, жовтий капіляр.
- Різновидисті ртутний або червоний, блакитний, зелений спирт.
-Просовувальна шкала.
AMARELL T90304 термометр із внутрішньою шкалою технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | 0°C до +100°C |
| Градуювання | 1 °C (для діапазонів від 0 до +300 °C/+360 °C градуювання +2 °C) |
| Довжина нижніх частин | 213 мм |
| Наповнений | червоний спирт |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_t90304_termometr_s_vnutrennej_shkaloj
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Рідинний |
| Діаметр корпусу, мм | 8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | 0°C до +100°C |
| Довжина верхньої частини, мм | 235 х 20 мм |
| Довжина нижньої частини, мм | 213мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

