| Діапазон змінний Дальність | 0,05...80 м. |
| Точність Дальність | ± 1,0 мм |
| Модель | Leica Disto D210 |
| Крок зморгування Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Швейцарія |
| Лазeрна указка | 635 нм. <1 мВт |
| клас | 2 |
| Функції/особливості | Автовимкнення, функція відслежання, складеність/вичитуване, відбиване макс/хв показників, космененію (2 за таорeмами Піфагора), площа/об'єм, пам'ять на 10 знаменів, багатофункціональна скоба з автоматичним розпізнаванням. |
| Пітанія | 2 батарейки 1,5V тип ААА ресурс 5000 см |
| Робоча температура | 0... +40?С |
| Температура зберігання | -10 ... +50? З |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 114х50х27 мм |
| Вeс | 126 г. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/lazernyj_dalnomer_leica_disto_d210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

