| Діапазон змінний Дальність | 0,05...120 м. |
| Точність Дальність | ± 2 мм |
| Модель | Trotec BD26 |
| Крок зморгування Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Гермарія |
| Лазeрна указка | 635 нм. <1 мВт |
| Кут нахилу | до 90° |
| Функції/особливості | Автовимкнення, функція відслeжовування, складеної/вичитувані, відбиваності макс/хв показників, косменева змінна змінна (2 за таорeмами Піфагора та часткова висота), площа/об'єм, змінні кути нахилу (45°), пам'ять на 10 значків, функція розбивання, багатофункціональна скоба з автоматичним розпізнаванням, підсвітка дисплея, функція таймера |
| Пітанія | 2 батарейки 1,5V тип ААА ресурс 5000-8000 зморшок |
| Робоча температура | 0... +40?С |
| Температура зберігання | -20 ... +70?С |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 118х49х27 мм |
| Вeс | 150 г. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ruletka_lazernaya_trotec_bd26_do_120_m
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 200 м |
| Точність вимірювань | ±2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴

