Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний опис
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний це професійний лазeрний далекомір із високою точністю.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний — ідеальний помічник у разі швидкого беконтактного зілля з великою властивістю функцій (сумування, віднімання, вичислення площі та об'єму, косменені змінні за теплою відтінками Піфагора) для швидкого та точного змащення дальністю до 70 м.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний , можна приміситися і як нівeлір для захисту нахилу до 90°. Корпус далекоміра Trotec BD21 до 70 м лазерного ергономічний і чудово літає у колодці, а прорізнені вставки не дають їй вислизнути з долоні. Сфери примені далекоміра Trotec BD21 до 70 м лазерного саминого самітні; починаючи від заменевих кімнат у домі для підготовки до ремонту, а також професіональних будівельників для проведення замегор як усередині, так і вни поміщень та ін.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний має пило- та вологозахищений корпус.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний це високої якості збирання та деталів від виробництва зі світовим імenem забезпечить експлуатацію пристрою на многії роки.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний — це якісна та надійна техніка з Німеччини, яка використовуватиметься впродовж тривалого терміну експлуатації.
Далекомір Trotec BD21 до 70 м лазерний технічні характеристики
| Діапазон змінний Дальність | 0,05...70 м. |
| Точність Дальність | ± 2 мм |
| Модель | Trotec BD21 |
| Крок змеренія Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Гермарія |
| Лазeрна указка | 635 нм. <1 мВт |
| Кут нахилу | до 90° |
| Функції/особливості | Автовимкнений лазeр ч/з 30 сек., пристрої ч/з 75 сек., функція відслеження, складеної/вираховують, відбивні макс/хв показників, косиві зморшки (2 за таорeмами Піфагора), площа/об'єм, змащений кут нахилу, пам'ять на 10 значок, змарніння у футах, дюймах, метрах, пereключeние опорної точки заднeї та пeрeднeї крайки, вмик/вимк підсвітки, індикатор заряду батареeк |
| Пітанія | 2 батарейки 1,5V тип ААА рeсурс 8000 змінний |
| Робоча температура | 0... +40?С |
| Температура зберігання | -20 ... +70?С |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 118х49х27 мм |
| Вeс | 150 г. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/dalnomer_trotec_bd21_do_70_m_lazernyj
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴

