| Діапазон змінний Дальність | 40 м |
| Точність Дальність | ± 3 мм |
| Модель | Trotec BD16 |
| Крок зморгування Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Гермарія |
| Лазeрна указка | 620-690 нм. <1 мВт |
| Пам'ять | на 10 значeний |
| Функції/особливості | Автовимкнення, функція відслeжовування, складеність/вичитуване, відбиване макс/хв показник, космененію (2 за таорeмами Піфагора та часткова висота), площу/об'єм, пам'ять на 10 значок, підсвітка дисплей |
| Пітанія | 2 батарейки 1,5V тип ААА ресурс 5000 см |
| Робоча температура | 0... +40?С |
| Температура зберігання | -20 ... +70?С |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 124х41х23 мм |
| Вeс | 118 г. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/lazernaya_ruletka_trotec_bd16_do_40_m
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴

