| Діапазон змінний Дальність | 30 м |
| Точність Дальність | ± 3 мм |
| Модель | Trotec BD11 |
| Крок зморгування Дальність | 1 мм |
| Країна виробляє | Гермарія |
| Лазeрна указка | <1 мВт |
| Діаметр лазeрної плями: | до 10 м - 6 мм до 20 м - 11 мм до 30 м - 18 мм |
| Функції/особливості | косивине вичищення відстані та висоти або часткової висоти (3-точкові функції Піфагора), швидке та точне зносіння в лічені секунди, багаторядковий дисплей із підвіскою, положенням нeпрьорового зілля (слаживани) з функцією min/max, шари та вираховують ресзультантів зміней, автоматичне збережність зі збереженням 10 змінних значків, захист від пилу та бризок (IP54), змінні від посічених і заднього краю, індикатор стану батареї, автоматикик вимкнення, транспортувальний римок, вбудований акумулятор |
| Пітанія | вбудований Li-ion акумулятор 2 мА·год, до 2000 см. |
| Робоча температура | 0... +40?С |
| Температура зберігання | -20 ... +70?С |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 33,9х74,5x14,7 мм |
| Вeс | 24 г |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/trotec_bd11_lazernaya_ruletka_do_30_m
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴

