AMARELL G11376 термометр загального призначення опис
Особливості AMARELL G11376 термометра загального призначення :
-Всередині шкала.
-Крижана петля, від 7 до 8 мм. діам.
-Екологічний.
-Біоруйнуємоe заповнення.
-Призматинський капіляр.
-Бeз покрытия.
AMARELL G11376 термометр загального призначення технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -10 до +110 °C |
| Заповнення | зелений спирт |
| Градуювання | 0,5 °C |
| Довжина: | 300 мм |
| Діаметр | 7-8 мм |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_g11376__termometr_obshhego_naznacheniya
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 7-8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -10 до +110 °C |
| Довжина, мм | 300мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 0,5 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

