SCHNEIDER 9236720 термометр загального призначення опис
Особливості SCHNEIDER 9236720 термометр загального призначення :
-Градування стійке до створення кислот і щелоч.
-Ударостійка модель із FEP-покриттям постачається за запитом.
-Глибина заглиблення повна.
-Капілярність білий.
-Емальований.
-Круглий.
SCHNEIDER 9236720 термометр загального призначення технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -35 ... +50 °C |
| Заповнення | червоний спирт |
| Градуювання | 1 °C |
| Довжина: | 300 мм |
| Діаметр | 6 ±1 мм |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/schneider_9236720__termometr_obshhego_naznacheniya
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 6 ±1 мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -35 ... +50 °C |
| Довжина, мм | 300мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

