Amarell Z640740 термометр опис
Особливості Amarell Z640740 термометра:
-Два пристрої для кріплення.
-Низкотемпературний термометр.
Amarell Z640740 термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | от -40 до +40 °C |
| Заповнення | синій спирт |
| Розміри (довг. х діам.): | 185 х 20 мм |
| Розрішні: | 1°C |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_z640740__termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 20мм |
| Діапазон вимірювання, °C | від -40 до +40 °C |
| Довжина, мм | 185мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

