Amarell G12116 термометр опис
Особливості Amarell G12116 термометра:
-Для центрифугування.
-Всерединунка шкала, діам. від 7 до 8 мм.
-З блакитним флорескeнтним.
-Призматичному капіляру.
Amarell G12116 термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -10 до +100 °C |
| Заповнення | ртуть |
| Довжина: | 260 мм |
| Розрішні: | 1°C |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_g12116_termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 7-8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -10 до +100 °C |
| Довжина, мм | 260мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

