SCHNEIDER 1032805 термометр опис
Особливості SCHNEIDER 1032805 термометра:
-З шкалою.
- Різнаватість капілярни прозорі призматиці, ртутні.
-Глибина заглиблення: загальна.
-підходить для сертифікації.
SCHNEIDER 1032805 термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0 ... +100 °C |
| Заповнення | ртуть |
| Довжина: | 550 мм |
| Розрішні: | 0.1 |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/schneider_1032805_termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діапазон вимірювання, °C | 0 ... +100 °C |
| Довжина, мм | 550мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

