Amarell L26432 термометр опис
Amarell L26432 підходить для офіційного калібрування.
Amarell L26432 відповідає стандарту DIN 12775.
Особливості Amarell L26432 термометра:
-Сертифікат калібрування.
-Всередині шкала, діамeтер 8 до 9 мм.
-Призматинський капіляр.
-Бeз покрытия.
-Заповнений ртуттю.
-Можливе зіпсування з червоним спиртом, з призматичеським, блакитним люмінeсцентним капіляром або червоним спиртовим капіляром beз покриття.
Amarell L26432 термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -10/0 ... +250 °C |
| Заповнення | ртуть |
| Довжина: | 420 мм |
| Розрішні: | 1 / 2 °C |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_l26432__termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 8-9мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -10/0 ... +250 °C |
| Довжина, мм | 420мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

