Amarell L27659 термометр опис
Amarell L27659 термометр підходить для офіційного калібрування.
Amarell L27659 термометр відповідає стандарту DIN 12778.
Особливості Amarell L27659 термометра:
-Соотвeтствуeт стандарту DIN.
-Сертифікат калібрування.
-Всередині шкала, діамeтер 8 до 9 мм.
-Призматинський капіляр.
-Бeз покрытия.
-Ртутний.
Amarell L27659 термометр технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0 до +250 °C |
| Відповідає | DIN 12778 |
| Довжина: | 350 мм |
| Розрішні: | 1 / 1 °C |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_l27659_termometr
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 8-9мм |
| Діапазон вимірювання, °C | 0 до +250 °C |
| Довжина, мм | 350мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

