PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря опис
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря використовуються для орієнтовного змащування ЛОР (літучих органічних речовин) і HCHO (формальdeгіда).
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря індивідуально підходить для провокування кочення повітря в помежині.
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря має великий дисплей і вирізняється простотою в експлуатації: всі три кнопки на панелі забезпечують керування пристроєм. У доповненні до відбивання змелених значків, що використовуються, можна візуально розпізнати сигнал тревоги на дисплеї: дисплей стає червоним, коли досягнуто артинескішності, що цвілі, LAL або HCHO. Показання кочества повітря можуть відбиватися тестіром у мг/м? або в PPM.
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря обладнаний літієво-полімерним акумулятором, який забезпечить роботу в тихій нековолій машині.
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря це високоякісне хитання збирання та деталій від виробника зі світовим імenem забезпечить експлуатацію пристрою на многії дезії.
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря — це якісна та надійна техніка з Німеччини, яка використовуватиметься впродовж тривалого терміну експлуатації.
PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря технічні характеристики
| Діапазон змінний Концентрація газу | 0,00...5,00 ppm або 0,00...5,00 мг/м3 (СН2О) 0,00...9,99 ppm або 0,00...9,99 мг/м3 (ЛІВ) |
| Розмети приладу (Д/Ш/В) | 165х60х25 мм |
| Модель | PCE-VOC 1 |
| Вeс | 584 г |
| Країна виробляє | Гермарія |
| Точність Концентрація газу | ±5% (СН2О) ±5% (ЛІВ) |
| Пітанія | акумулятор LiPo 7,4 V/1200 mAh |
| Крок змеренія Концентрація газу | 0,01 ppm 0,01 мг/м3 |
| Робоча температура | 0...+40 °C за вологості мenee 80% |
| Опрedelene газов | СН2О — формальдегід ЛОР - літучі органічні речовини |
| Функції/особливості | знімання відзнаки або мг/м3, змerenie канцентрації формальдегіду та летучих органічних речовин, підсумка, відбиття мінімального та максимального знаменшення |
| Температура зберігання | -10...+60 °C за вологості мenee 80% |
| Швидкість відгуку | мeнee 2 сік |
Гарантійний термін експлуатації на PCE-VOC 1 Instruments аналізатор формальдегіду та тестер якості повітря — 1 рік.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/pce-voc_1_instruments_analizator_formaldegida_i_tester_kachestva_vozduxa
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Переносний |
| Стан | Нове |
| Формальдегід СН2О | Диап.:0,00-5,00 ppm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 863 ₴

