JUCHHEIM 9233010 термометр контактний опис
Особливості JUCHHEIM 9233010 термометра контактного:
-Термометр контактний із діодним роз'ємом MS 121st3.
-Довжина 50 мм.
-Градування 1 °C.
JUCHHEIM 9233010 термометр контактний технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0 ... +100 °C |
| Град. | 1 °C |
| Довжина: | 50 мм |
| Особливість | з діодним роз'ємом MS 121st3. |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/juchheim_9233010_termometr_kontaktnyj
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діапазон вимірювання, °C | 0 ... +100 °C |
| Довжина, мм | 50мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

