
VELP ES цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 194-01136
+380 (67) 318-21-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
VELP ES цифрова верхнична затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості опис
VELP ES цифрова верхнична затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості це економ варіант для пeрeмішування рідин малої та зрідкісної в'язкості.
VELP ES цифрова верхнична затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості це надійна техніка від перевіреного виробника.
VELP ES цифрова верхнична затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості особеннности:
Довгий термін експлуатації та розширена гарантія 3 роки.
Електронноe регульовані швидкості: до 1300 об./хв
Об'єм (H2O): до 15 л
В'язкість: до 1000 мПас
VELP ES цифрова верхнична затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості технічні гарактеристики
| В'язкість | до 1000 мПа |
| Керування швидкістю | Цифрове |
| Діапазон діаметра патронів | 1 - 10 mm |
| Клас захисту | IP 40 |
| Макс. об'єм перемішування (H2O) | до 15 л |
| Потужність | 30 Вт |
| Вeс | 1.3 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 80x160x200 mm |
| Електронне регулювання швидкості | до 1300 об./хв |
| Максимальний крутний момeнт | 15 Нсм |
| Конструкційний матеріал | полімер |
| Відбивайте задану швидкість | градуйована шкала |
Гарантійний термін експлуатації на VELP ES цифрову верхнеприводну заважку для перемішування рідин малої та середньої в'язкості — 3 роки.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/velp_es_cifrovaya_verxneprivodnaya_meshalka_dlya_peremeshivaniya_zhidkostej_maloj_i_srednej_vyazkosti
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VELP Scientifica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Температурний режим, °C | Без підігріву |
| Обороти хв. | 1300 |
| Функція зважування | Немає |
| Конторль діапазону швидкості | Плавний |
| Макс. обсяг Н2О | 15 |
| Місць для перемішування | 1 |
| Разьем для підключення термометра | Немає |
| В'язкість, мпа | 1000 |
| Таймер | Немає |
| Напруга, В | 220 |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Відображення тенденції зміни в'язкості | Немає |
| Вимірювання значення pH | Немає |
| Інтерфейс USB | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
