
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 194-01135
+380 (67) 318-21-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості опис
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості — перехідна частина персимування рідин малої та швидкої в'язкості.
Мікропроцесор LS VELP цифрової верхньоприводної заважки для перемішування рідин малої та середньої в'язкості забезпечить постійну швидкість дачі у разі змінини в'язкості продукту. Спеціальна система блокує пeрeмінішвишивання в випромінюванні невкороткої роботи, що забезпечить безпеку применення.
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості забезпечується дружньою за відношуванням до спінера систему самоблокування патрона.
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості особеннности:
Довгий термін експлуатації та розширена гарантія 3 роки.
LS VELP цифрова верхньоприводна затяжка для перемішування рідин малої та середньої в'язкості технічні гарактеристики
| В'язкість | до 25000 мПа |
| Керування швидкістю | Цифрове |
| Діапазон діаметра патронів | 1 - 10 mm |
| Клас захисту | IP 40 |
| Макс. об'єм перемішування (H2O) | до 25 л |
| Потужність | 120 Вт |
| Вeс | 2.3 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 80x215x196 mm |
| Електронне регулювання швидкості | 50-2000 об/хв |
| Максимальний крутний момeнт | 40 Нсм |
| Конструкційний матеріал | полімер |
| Відбивайте задану швидкість | градуйована шкала |
Гарантійний термін експлуатації на LS VELP цифрову верхнеприводну заважавку для перемішування рідин малої та середньої в'язкості — 3 роки.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ls_velp_cifrovaya_verxneprivodnaya_meshalka_dlya_peremeshivaniya_zhidkostej_maloj_i_srednej_vyazkosti
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VELP Scientifica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Температурний режим, °C | Без підігріву |
| Обороти хв. | 2000 |
| Функція зважування | Немає |
| Місць для перемішування | 1 |
| Макс. обсяг Н2О | 25 |
| Конторль діапазону швидкості | Плавний |
| Разьем для підключення термометра | Немає |
| В'язкість, мпа | 25000 |
| Таймер | Немає |
| Напруга, В | 220 |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Відображення тенденції зміни в'язкості | Немає |
| Вимірювання значення pH | Немає |
| Інтерфейс USB | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
