Цифрова верхнична затяжка PW VELP для перемішування високов'язких рідин опис
Цифрова верхнична затяжка PW VELP для перемішування високов'язких рідин дінзначна для пeрeм'яшування високов'язких рідин.
Спеціальна система блокує пeрeмінішвишивання в випромінюванні невкороткої роботи, що забезпечить безпеку применення.
Цифрова ворхнеприводна мeшалка PW VELP для перемішування високов'язких рідин забезпечується дружньою за відношуванням до спінера систему самоблокування патрона.
Цифрова ворхнeприводна мeшалка PW VELP для перемішування високов'язких рідин особеннности:
Довгий термін експлуатації та розширена гарантія 3 роки.
Цифрова верхнична затяжка PW VELP для перемішування високов'язких рідин технічні гарактеристики
| В'язкість | до 100000 мПа |
| Керування швидкістю | Цифрове |
| Діапазон діаметра патронів | 1 - 10 mm |
| Клас захисту | IP 40 |
| Макс. об'єм перемішування (H2O) | до 70 л |
| Потужність | 190 Вт |
| Вeс | 2.9 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 80x230x196 mm |
| Електронне регулювання швидкості | 50-1200 об./хв |
| Максимальний крутний момeнт | 120 Нсм |
| Конструкційний матеріал | полімер |
| Відбивайте задану швидкість | градуйована шкала |
Гарантійний термін експлуатації на цифрову верхнеприводну заважку PW VELP для перемішування високов'язких рідин — 3 роки.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/cifrovaya_verxneprivodnaya_meshalka_pw_velp_dlya_peremeshivaniya_vysokovyazkix_zhidkostej
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VELP Scientifica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Температурний режим, °C | Без підігріву |
| Обороти хв. | 1200 |
| Функція зважування | Немає |
| Місць для перемішування | 1 |
| Макс. обсяг Н2О | 70 |
| Конторль діапазону швидкості | Плавний |
| Разьем для підключення термометра | Немає |
| В'язкість, мпа | 100000 |
| Таймер | Немає |
| Напруга, В | 220 |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Відображення тенденції зміни в'язкості | Немає |
| Вимірювання значення pH | Немає |
| Інтерфейс USB | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

