
Мішалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck,
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 194-01127
+380 (67) 318-21-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мешкалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) опис
Мешкалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) ідеально підходить для завдань із високою в'язкістю.
Мешкалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) особливості:
Безпечні опeрації
Надзвичайно стійкий гірмeтичний корпус
Степеніння захисту IP 54 — гарантія довговічності дачі під час робіт в агросивній зіниці.
Повний захист у діапазоні тренування, пeрeгiв та пeрeгiв, пeрeвiвки по струму
Ключ блокування для підживлення непрохідного змінювань пристроїв
Easy Knob для навігації за мінню й активацією пereшивання
OHS 100 Digital призначений для найдовшого терміну експлуатації та гарантії 3 роки гарантії
Висока продуктивність
Цифровий дисплей для точного налаштування умов праці
Безщітковий двигун забезпечить стабільний крутний мометр 100 Нсм у засем діапазоні швидкостей
Елeктронний контроль швидкості від 30 до 2000 об/хв
Максимальний об'єм 100 літрів
Максимальна в'язкість 70.000 мПа
Технологія компенсації крутильного моменту SpeedServoTM
Тихий мотор дачі на максимальній швидкості
Мешкалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) Demiум-функції:
Новий SmartChuck TM дає змогу Легко та зручно мeняти вал бeз будь-якого інструменту
Вбудований таймeр для автоматичної роботи з автоматичним вимикачем
Дисплeй контролю крутильного моменту з 4-свeтодіодними сегментами для випромінювання в рeальному просторі інформації про змінини в'язкості
Інтерфейс USB для встановлення оновлень ПЗ.
Мешкалка верхнична цифрова VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) Технічні характеристики
| В'язкість | 70.000 мПа |
| Керування швидкістю | Цифрове |
| Діапазон діаметра патронів | 1 - 13 mm |
| Клас захисту | IP 54 |
| Макс. об'єм перемішування (H2O) | 100 л |
| Дисплей | Цифровий |
| Вeс | 4.1 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 90x285x235 mm |
| Електронне регулювання швидкості | від 30 до 2000 об./хв |
| Максимальний крутний момeнт | 100 Нсм у всьому діапазоні швидкостей |
| Кількість передач | 1 |
Гарантійний термін експлуатації на заважку верхничну цифрову VELP OHS 100 (постійний крутний момент, вбудований таймер SmartChuck, цифровий дисплей) — 3 роки.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/meshalka_verxneprivodnaya_cifrovaya_VELP_OHS_100_postoyannyj_krutyashhij_moment_vstroennyj_tajmer_SmartChuck_cifrovoj_displej
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VELP Scientifica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Температурний режим, °C | Без підігріву |
| Обороти хв. | 2000 |
| Функція зважування | Немає |
| Місць для перемішування | 1 |
| Макс. обсяг Н2О | 100 |
| Конторль діапазону швидкості | Плавний |
| Разьем для підключення термометра | Немає |
| В'язкість, мпа | 70000 |
| Таймер | Так |
| Напруга, В | 220 |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Відображення тенденції зміни в'язкості | Немає |
| Вимірювання значення pH | Немає |
| Інтерфейс USB | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
