
Верхнева цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 194-01123
+380 (67) 318-21-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Верхнева цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості опис
Верхнеприводна цифрова заважка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості пройдена для пьоримішування рідин із високою рідинністю
Мікропроцесор верхнеприводної цифрової заважки VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості забезпечить постійну швидкість дачі у разі змінини в'язкості продукту.
Спеціальна система блокує пeрeмінішвишивання в випромінюванні невкороткої роботи, що забезпечить безпеку применення.
Мікропроцесор верхнеприводної цифрової заважки VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості забезпечить постійну швидкість дачі у разі змінини в'язкості продукту.
Спеціальна система блокує пeрeмінішвишивання в випромінюванні невкороткої роботи, що забезпечить безпеку применення.
Верхнеприводна цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості забезпечена дружньою за відношенням до спінера сидіння самоблокування патрона.
Верхнеприводна цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості має два яскраві дисплеї, які відбивають теплу та задану швидкості.
Верхнева цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості — це довгий термін експлуатації та розширена гарантія 3 роки.
Верхнева цифрова затяжка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості — це довгий термін експлуатації та розширена гарантія 3 роки.
Верхнеприводна цифрова заважка VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості технічні гарактеристики
| В'язкість | до 50000 мПа с |
| Конструкційний матеріал | полімер |
| Максимальний діаметр патрона | 1 - 10 mm |
| Клас захисту | IP 40 |
| Макс. об'єм (H2O) | до 40 л |
| Потужність | 190 Вт |
| Вeс | 3.0 кг |
| Габарити (ШxВxГ) | 80x230x196 mm |
| Електронне регулювання швидкості | 50-2000 об/хв |
| Максимальний крутний момeнт | 80 Нсм |
| Відбивайте задану швидкість | LCD |
Гарантійний термін експлуатації на верхньоприводну цифрову заважавку VELP DLH з двома РК-дисплеями для рідин середньої в'язкості — 3 роки.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/verxneprivodnaya_cifrovaya_meshalka_velp_dlh_s_dvumya_zhk-displeyami_dlya_zhidkostej_srednej_vyazkosti
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VELP Scientifica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Температурний режим, °C | Без підігріву |
| Обороти хв. | 2000 |
| Функція зважування | немає |
| Місць для перемішування | 1 |
| Макс. обсяг Н2О | 40 |
| Конторль діапазону швидкості | Плавний |
| Разьем для підключення термометра | Немає |
| В'язкість, мпа | 50000 |
| Таймер | Немає |
| Напруга, В | 220 |
| Інтерфейс RS-232 | Немає |
| Відображення тенденції зміни в'язкості | Немає |
| Вимірювання значення pH | Немає |
| Інтерфейс USB | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
