| Використання | розділення, фракціювання, визначення розмірів частинок |
| Сфера застосування | Хімія/пластики, геологія/мінургія, медицина/фармацевтика, довкілля/перероблення, харчові продукти, скло/ кераміка, будматеріали |
| Вихідний матеріал | порошки |
| Діапазон вимірювань | 10 мкм - ~ 4 мм |
| Рух матеріалу | розсівши методом повітряного потоку |
| Максимальна кількість матеріалу | 0,3-100 г |
| Максимальна кількість фракцій | 1 (з використанням циклону: 2) |
| Завдання швидкості | цифрове, 5 - 55 об./хв (сопло) |
| Вакуум | 2,000 - 9,999 Pa / 20 - 99 mbar / 0.3 – 1.45 psi |
| Робота з інтервалами | немає |
| Дисплей часу | цифровий, 00:01 - 99:59 хв |
| Зберігати комбінації параметрів | 9/режим швидкого старту |
| Можливість сухого розсіювання | да |
| Можливість мокрого розсіву | немає |
| Серійний інтерфейс | да |
| Можливість калібрування | да |
| Діаметр сит | 203 мм (200 мм з адаптером) |
| Макс. висота колони сит | 1 сито (25 мм (1")/50 мм ( 2")) |
| Затискні пристрої | |
| Додаткові пристосування | циклон/ автоматичне регулювання вакууму |
| Електроживлення | 100 - 240 В, 50/60 Гц |
| Тип електромережі | 1-фазна |
| Ш х В х Д | 460 x 288 x 305 (без кришки) |
| Вага нетто | ~ 14 кг |
| Стандарти | СЕ |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/proseivajushchaja_mashyna_as_200_jet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Retsch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

