| Використання | розділення, фракціювання, визначення розмірів частинок |
| Сфера застосування | хімія/пластики, будівельні матеріали, машинобудування/ електроніка, довкілля/переробка, геологія/металургія, скло/ кераміка |
| Вихідний матеріал | порошки, сипки матеріали, суспензії |
| Діапазон вимірювань | 25 мкм — 125 мм |
| Рух матеріалу | тривимірний розсік — вертикальний рух із кутовим моментом |
| Максимальна кількість матеріалу | 15 кг |
| Максимальна кількість фракцій | 12 / 8 |
| Максимальна маса комплекту сит | 50 кг |
| Завдання амплітуди | цифрове, 0-2 мм |
| Робота з інтервалами | да |
| Дисплей часу | цифровий, 0 — 99 хв |
| Зберігати комбінації параметрів | 1 |
| Можливість сухого розсіювання | да |
| Можливість мокрого розсіву | да |
| Серійний інтерфейс | немає |
| Можливість калібрування | |
| Діаметр сит | 400 мм / 450 мм |
| Макс. висота колони сит | 830 мм |
| Затискні пристрої | "standard", "comfort", кожен для сухого та мокрого розсіювання |
| Ступінь захисту | |
| Електроживлення | різні напруги |
| Тип електромережі | 1-фазна |
| Ш х В х Д | 680 x 280 x 680 мм |
| Вага нетто | ~ 140 кг |
| Стандарти | СЕ |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/proseivajushchaja_mashyna_as_450_basic
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Retsch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

