| Використання | розділення, фракціювання, визначення розмірів частинок |
| Сфера застосування | хімія/пластики, будівельні матеріали, машинобудування/ електроніка, довкілля/переробка, геологія/металургія, скло/ кераміка |
| Вихідний матеріал | порошки, сипки матеріали, суспензії |
| Діапазон вимірювань | 25 мкм — 125 мм |
| Рух матеріалу | тривимірний розсік — вертикальний рух із кутовим моментом |
| Максимальна кількість матеріалу | 25 кг |
| Максимальна кількість фракцій | 13 / 9 (мін. 3) |
| Максимальна маса комплекту сит | 50 кг |
| Завдання амплітуди | цифрове, 0,2 — 2,2 мм |
| Контроль амплітуди | |
| Ситове прискорення | 1 -> 7.1 g |
| Робота з інтервалами | 10 - 99 с |
| Дисплей часу | цифровий, 1 - 99 хв |
| Зберігати комбінації параметрів | 9 |
| Можливість сухого розсіювання | да |
| Можливість мокрого розсіву | да |
| Серійний інтерфейс | да |
| Можливість калібрування | |
| Діаметр сит | 400 мм / 450 мм |
| Макс. висота колони сит | 963 мм |
| Затискні пристрої | "standard", "comfort", кожен для сухого та мокрого розсіювання |
| Ступінь захисту | |
| Електроживлення | різні напруги |
| Тип електромережі | 1-фазна |
| Ш х В х Д | 705 x 440 x 635 mm |
| Вага нетто | ~ 220 кг |
| Стандарти | СЕ |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/proseivajushchaja_mashyna_as_450_control
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Retsch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

