| Методи аналізу | Розсів |
| Рух розсіву | У двох координатах |
| Розсів у сухому середовищі | |
| Діапазон вимірювання | 20 мкм — 125 мкм |
| Макс. кількість проби прим. | 15 кг |
| Час розсіювання прим. | 5-60 хв |
| Розсів у рідкому середовищі з комплектом переналади | |
| Діапазон вимірювання | 20 мкм — 10 мкм |
| Макс. кількість проби прим. | 100 - 1000 г |
| Час розсіювання прим. | 5 - 10 хв |
| Докладна інформація | |
| Діаметр сита | 300 мм, 315 мм, 350 мм, 400 мм, 450 мм і 12" — 18" (200 мм і 8"? необхідний адаптер) |
| Макс. кількість сит у вежі, що просіває | 12 (65 мм заввишки) |
| Макс. вага просіючої вежі | 42 кг |
| Макс. висота просіючої вежі | 845 мм |
| Амплітуда | 0,1 - 2 мм |
| Регулювання амплітуди | Автоматична |
| автоматичний ситовий аналіз з аналітичним програмним забезпеченням AUTOSIEVE | да |
| Калібрований засіб контролю згідно з ISO 9001 | да |
| Роз'єм | да |
| Переривчастий режим роботи | да |
| Пам'ять для 99 комбінацій параметрів | да |
| Прилад постачається й для наступної напруги | 115 В/1~ 50-60 Гц, 200 Вт No для замовлення 18.3010.00 |
| Повна споживана потужність | 230 В/1~, 50-60 Гц, 200 Вт |
| Рівень шуму на робочому місці згідно з DIN EN ISO 3746 (залежно від розсіюваного матеріалу та конфігурації приладу) | прим. LpAd = 73 дБ |
| Вага | 135 кг |
| Габарити (Ш х Г х В) | Підлоговий прилад 58 x 59 x 130 см |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/analitichesskij_grohot_fritsch_analysette_18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fritsch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

