| Методи аналізу | Розсів |
| Рух розсіву | У двох координатах |
| Розсів у сухому середовищі | |
| Діапазон вимірювання | 20 мкм — 63 мкм |
| Макс. кількість проби прим. | для сит < 63 мкм: до 2 кг для сит <100 мкм: до 100 |
| Час розсіювання прим. | 3 - 20 хв |
| Розсів у рідкому середовищі | |
| Діапазон вимірювання | 20 мкм — 10 мм |
| Макс. кількість проби прим. | 20 - 100 г |
| Час розсіювання прим. | 3 - 10 хв |
| Мікропрецизійний розсік | |
| Діапазон вимірювання | 5 мкм — 100 мкм |
| Макс. кількість проби прим. | 0,05-0,5 g |
| Час розсіювання прим. | 30-60 хв |
| Докладна інформація | |
| Діаметр сита | 100 мм, 200 мм або 8" |
| Макс. кількість сит у вежі, що просіває | 10 (50 мм висота), 16 (25 мм висота) |
| Макс. вага просіючої вежі | 3 кг |
| Макс. висота просіючої вежі | 550 мм |
| Амплітуда | 0,1 - 3 мм |
| Регулювання амплітуди | Автоматична |
| автоматичний ситовий аналіз з аналітичним програмним забезпеченням AUTOSIEVE | да |
| Калібрований засіб контролю згідно з ISO 9001 | да |
| Роз'єм | да |
| Переривчастий режим роботи | да |
| Пам'ять для 10 комбінацій параметрів | да |
| Можлива переналадка в вібраційну мікромельницю PULVERISETTE 0 | да |
| Повна споживана потужність | 100-240 В/1~ 50-60 Гц, 50 Вт |
| Рівень шуму на робочому місці згідно з DIN EN ISO 3746 (залежно від розсіюваного матеріалу та конфігурації приладу) | прим. LpAd = 63 дБ |
| Вага | 21 кг |
| Габарити (Ш х Г х В) | 37 x 40 x 20 см, настільне обладнання |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/vibracionnyi_grohot_fritsch_analysette__3_pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fritsch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

