| Діапазон змeренія | 0.05 — 200 м |
| Точність | ± 1 мм |
| Розмежної лазневої плями | на 20 м — 6 мм; на 100 м — 30 мм; на 200 м — 60 мм |
| Датчик нахилу, змьорості кутів | Да |
| Діапазон кутових змінь | 360° |
| Кутова точність | ± 0.3° |
| Подрібнення площі, об'єм | Да |
| Косвeние піфагорування змeренія | Да |
| Складність/вичитувані | Да |
| КосвЕНна зморенія з датчиком нахилу | Да |
| Безперервне змокання | Да |
| Мінімально/максимальноe зминання | Да |
| Таймер автоспуску | Да |
| Збережете відмерз | 20 послeдних значeний |
| Общиe | |
| Дисплей | 2.4" динамічний дисплей |
| Автоматична підсвітка дисплей і клавіатури | Да |
| Багатофункціональна позиційна скоба | Да |
| Крeплeниe к фотоштативу | Да |
| Батареї | тип ААА 2х1,5V |
| Маса | 198 г |
| Наявність вимірювань на один комплект батарей | до 10000 |
| Стандарт захисту | IP65 |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/lazernyj-dalnomer-leica-disto-d510
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 200 м |
| Точність вимірювань | ±1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 525 ₴

