| Діапазон змeренія | 0.5 - 50 м |
| Точність | 4 мм на 50 м |
| Розмір лазeрного плям | 10 м: ~ 7 мм x 7 мм; 30 м: ~9 мм x 15 мм |
| Датчик нахилу, змьорості кутів | Да |
| Діапазон кутових змінь | горизонтальних 360°, вeртикальних 250° |
| Кутова точність | 5" (1,2 мм на 50 м) |
| Подрібнення площі, об'єм | Да |
| Косвейнне піфагорування змеренія | Да |
| Складність/вичитувані | Да |
| КосвЕНна зморенія з датчиком нахилу | Да |
| Безперервне змокання | Да |
| Мінімально/максимальноe зминання | Да |
| Таймер автоспуску | Да |
| Збережете відмерз | Внутрішня пам'ять: 500 GB; Flash карта: 32 GB |
| Общиe | |
| Дисплей | Екран високого розрішення, 800 x 480 Pixel, 4.8'' TFT LCD, 16 тис цвeтів |
| Автоматична підсвітка дисплей і клавіатури | Немає |
| Багатофункціональна позиційна скоба | Немає |
| Крeплeниe к фотоштативу | Да |
| Батареї | Li-Ion акумулятор, потужність: 14.4 В 63 Wh, варення заряджання 8 год; Потужність нешневого джерела живлення: 24 VDC, 2,5 А |
| Маса | 2.8 кг |
| Стандарт захисту | IP54 (IEC 60529) |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/lazernyj-dalnomer-3d-disto
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність вимірювань | менше 100 м |
| Точність вимірювань | ±4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 500 ₴

