Технічні характеристики ультразвукового миття Sonorex Super RK 31
| Модель | RK 31 |
| Об'єм | 0,9 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 190х85x60 мм |
| Потужність ультратразвука | 240 W |
| Слив | немає |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 1,8 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_moika_ sonorex_super_rk_31
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 0,9 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

