Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 510
| Модель | DT 1050 |
| Об'єм | 58 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 600х500x200 мм |
| Потужність ультратразвука | 2400 W |
| Слив | 1/2' |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 31 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_1050
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 58,0 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

