Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 1028 CH
| Модель | DT 1028 CH |
| Об'єм | 45л |
| Внутрішні розмежування ванни | 500х300x300 мм |
| Потужність ультразвуку | 1200 W |
| Слив | 1/2" |
| Нагрівання | до 80° |
| Потужність нагрівання | 1450 W |
| Вага нетто | 23.7 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_1028_CH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 45,0 |
| Нагрівання, °С | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

