Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 1028
| Модель | DT 1028 |
| Об'єм | 28 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 500х300x200 мм |
| Потужність ультратразвука | 1200 W |
| Слив | 1/2' |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 14.3 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_1028
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 28,0 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

