Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 510 H
| Модель | DT 510 H |
| Об'єм | 9.7л |
| Внутрішні розмежування ванни | 300х240x150 мм |
| Потужність ультразвуку | 640 W |
| Слив | 1/2'' |
| Нагрівання | до 80° |
| Потужність нагрівання | 400 W |
| Вага нетто | 7.6 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_510_h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 9,7 |
| Нагрівання, °С | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

