Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 156 BH
| Модель | DT 156 BH |
| Об'єм | 6 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 500х140x150 мм |
| Пікова потужність ультразвуку | 860 W |
| Слив | 1/4'' |
| Нагрівання | до 80° |
| Потужність нагрівання | 600 W |
| Вага нетто | 7.3 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_156_bh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 9,5 |
| Нагрівання, °С | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

