Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 156
| Модель | DT 156 |
| Об'єм | 6 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 500х140x100 мм |
| Потужність ультратразвука | 640 W |
| Слив | 1/4'' |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 6.1 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 6,0 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

