Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 106
| Модель | DT 106 |
| Об'єм | 5.6 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 240х130 мм |
| Потужність ультратразвука | 480 W |
| Слив | 1/4'' |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 5.5 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_sonorex_digitec_dt_106
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 5,6 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

