Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 103 H
| Модель | DT 103 H |
| Об'єм | 4 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 240х140х100 мм |
| Потужність ультратразвука | 560 W |
| Слив | 1/4” |
| Нагрівання | 200 W |
| Вага нетто | 4.6 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_103_h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 4,0 |
| Нагрівання, °С | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

