Технічні характеристики ультразвукової бані Sonorex Digitec DT 52
| Модель | DT 52 |
| Об'єм | 1,8 л |
| Внутрішні розмежування ванни | 150х140х100 мм |
| Потужність ультратразвука | 240 W |
| Слив | немає |
| Нагрівання | немає |
| Вага нетто | 2,6 кг |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/ultrazvukovay_banya_ sonorex_digitec_dt_52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandelin Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об'єм, л | 1,8 |
| Нагрівання, °С | Без підігріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

