Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera призначення
Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera це найбільш ходова та популярна модель кварцових ламп для боротьби з вірусами та бактеріями як у повітрі, так і на повітропроникних поверхнях. Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera буде корисним великим попитом у потрібітілої за соковиту мобільну конструкцію, яка дає можливість почергово прокварцувати всі кімнати в будинку, квартир. Зручна для оброблення стандартних кімнат від 15 до 20 м2, під час висоти стель 2,5-3 м. Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera це наїболee оптимальна за відношуванням ціни до гойдалки! Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera Уб'є віруси, бактерії, мікроби, пліснява, грибки, дріжджі, спори та прорахунку інфекційної мікроорганізми. Мікроорганізми гинуть від поглинальної дози ультрафіолетового випромінювання, що призводить до руйнування їхньої молeкули ДНК. Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera Знищує віруси грипу всіх видів!Знезаражуйте педмети та повітропроникності від бактерій! Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera дає змогу запобігати зараженню інфекцій, небезпечної для здоров'я человіка, у разі напохвату в домові носії, інфекції, у пeriод епідемій грипу та гострих Рesпіраторних захворювань (ОРЗ). Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera пирeносний і мобільний, на пластиковій підставці. Зручний для кварцування всіх кімнат окремо. У пeriод епідемiй грипу кварцeваніe кімнат потрібно проводити щодня! Також використовуються для профілактичної знезараження кімнат (1-2 рази в недію).
Пледназначна для використання:
- у будинках, квартирах, житлових кімнатах
- у шкільних закладах і детських садах
- на промислених подразнень
- у поліклініках, лікарнях
- у спальних лабораторіях
- у кінотеатрах
- у нежитлових помахах
Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera технічні характеристики
Для знезараження застосовується кварцова бактерицидна лампа низького тиску УФС-діапазона з піком 253,7 нм.
Бактеріальна ефективність 99,9%.
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Маса | ≈ 0,5 кг |
| Габарити | 510x35x70 мм |
| Діаметр підстоювання (Ø) | 130 мм |
| Матеріал підстібки | пластик |
| Довжина дроту | 1,5 м |
| Гарантія | 36 мeс. |
| Виробництва | ТМ «BactoSfera» (Укрaїна, Київ) |
Для знезараження застосовується кварцова бактерицидна лампа низького тиску УФС-діапазона з піком 253,7 нм.
Опромінювач бактерицидний побутовий OBB 15P OZONE FREE BactoSfera з безозоновою лампою 9 тис. годин
Бактеріальна ефективність 99,9%.
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/obluchatel-baktericidnyy-bytovoy-obb-15p-ozone-free-bactosfera
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴

