Термометр SCHNEIDER 9236781 опис
Особливості термометра SCHNEIDER 9236781 :
-Соотв. DIN 12778.
-Додатково доступні робочі сертифікати та сертифікат DKD-калібрування.
-Ударостійка модель із FEP-покриттям постачається за запитом.
-Глибина заглиблення повна.
-Капілярність прозорий.
-Призматинський.
Термометр SCHNEIDER 9236781 технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -100 ... +30 °C |
| Довжина: | 305 мм |
| Градуювання | 1 °C |
| Наповнення | червоний спирт |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/termometr_schneider_9236781
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | немає |
| Вид | Рідинний |
| Діапазон вимірювання, °C | -100 ... +30 °C |
| Довжина, мм | 305мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

