Термометр із ПТФЕ чохлом AMARELL N74100 опис
Особливості термометра з ПТФЕ чохлом AMARELL N74100 :
-Можливе офіційне калібрування (Поз. 1 до 6).
-Ртутний захист (оптимальний захист від осколків скла та забруднення ртуттю під час зламання подвійною стеткою, запаяний, прозорий ПТФЕ чeхол.) -Температурна вусоїрність до 200 град. С.
-Шкала всередині.
-Призматинський, блакитна люмінцeнція, смиритильний капіляр.
-Повніше заглибніше.
Термометр із ПТФЕ чохлом AMARELL N74100 технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -0 до +100 °C |
| Роздільна здатність | 1 / 1 °C |
| Довжина: | 305 мм |
| Наповнений | Ртутне |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/Termontr_s_PTFE_chexlom_AMARELL_N74100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Рідинний |
| Діаметр корпусу, мм | 7-8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -0 до +100 °C |
| Довжина, мм | 305мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

