Термометр із внутрішньою шкалою AMARELL T89954 опис
Особливості термометра з внутрішньою шкалою AMARELL T89954 :
-З ніжкою 8 мм.
-Корковоe кільце,
-Верхня секція 235 х 20 мм.
-Призматинський, жовтий капіляр.
- Різновидисті ртутний або червоний, блакитний, зелений спирт.
-Просовувальна шкала.
Термометр із внутрішньою шкалою AMARELL T89954 технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -30°C до +50°C |
| Градуювання | 1 °C (для діапазонів від 0 до +300 °C/+360 °C градуювання +2 °C) |
| Довжина нижніх частин | 213 мм |
| Наповнений | ртуть |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/Termometr_s_vnutrennej_shkaloj_AMARELL_T89954
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -30°C до +50°C |
| Довжина верхньої частини, мм | 235 х 20 мм |
| Довжина нижньої частини, мм | 213мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

