Термометр загального призначення SCHNEIDER 9236724 опис
Особливості термометра загального призначення SCHNEIDER 9236724 :
-Градування стійке до створення кислот і щелочій.
-Ударостійка модель із FEP-покриттям постачається за запитом.
-Глибина заглиблення 76 мм.
-Капілярність жовта.
-Емальований.
-Круглий.
Термометр загального призначення SCHNEIDER 9236724 технічні характеристики
| Діапазон вимірювання | -10 ... +200 °C |
| Заповнення | червоний спирт |
| Градуювання | 1 °C |
| Довжина: | 300 мм |
| Діаметр | 6 ±1 мм |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/termometr_obshhego_naznacheniya_schneider_9236724
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 6 ±1 мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -10 ... +200 °C |
| Довжина, мм | 300мм |
| Стан | Нове |
| Ціна поділки, °C | 1 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

