Amarell термометр загального призначення 9,235 245 опис
Особливості Amarell термометра загального призначення 9,235 245:
-Закритого типу.
-З вушком.
-З призматичним мeрним капіляром бeз покриття.
-Червоний спиртовий наповнювач.
Amarell термометр загального призначення 9,235 245 технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | -10/0 ... +50 |
| Заповнення | червоний спирт |
| Діаметр | 7-8 мм |
| Довжина: | 200 мм |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/amarell_termometr_obshhego_naznacheniya_9_235_245
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діаметр корпусу, мм | 7-8мм |
| Діапазон вимірювання, °C | -10/0 ... +50 |
| Довжина, мм | 200мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

