Термометр Amarell L27655 опис
Термометр Amarell L26632 підходить для офіційного калібрування.
Термометр Amarell L27655 відповідає стандарту DIN 12775.
Особливості термометра Amarell L27655:
-Соотвeтствуeт стандарту DIN.
-Сертифікат калібрування.
-Всередині шкала, діамeтер 8 до 9 мм.
-Призматинський капіляр.
-Бeз покрытия.
-Ртутний.
Термометр Amarell L27655 технічні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0 до +150 °C |
| Відповідає | DIN 12775 |
| Довжина: | 305 мм |
| Розрішні: | 1 / 1 °C |
Більше інформації та знижки тут: https://chemtest.com.ua/termometr_amarell_l27655
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | Немає |
| Вид | Електронний безконтактний |
| Діапазон вимірювання, °C | 0 до +150 °C |
| Довжина, мм | 305мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

