| Матеріал конструкції | Нержавіюча сталь, пофарбована епоксидними фарбами |
| Система контролю | Мікропроцесорний з РК графічним дисплеєм |
| Установка температури | Цифрова в °C °F або K |
| Температурний діапазон | Від кімнатної до 450 °C / 842 °F |
| Бібліотека програм | Бібліотека з 54 програм, включаючи 24 програми, що настроюються користувачем |
| Температурні сегменти | 4 сегмента на програму |
| Температурна калібрування | Автоматична |
| Стабільність температури нагрівального блоку | ± 0.5 °C |
| Точність температури нагрівального блоку | ± 0.5 °C |
| Установка часу мінералізації | від 1 до 999 хвилин |
| Зворотний відлік | Цифрове відображення |
| Сигнал закінчення циклу | Візуальний і звуковий сигнал |
| Мови | UK, I, E, F, RUS, CN + додаткові (downloadable) |
| Визначення температурного пошкодження датчика | Автоматичне визначення і сигнальне повідомлення |
| Контроль ліфта | Автоматичний |
| Інтерфейс | USB |
| Відповідність стандартам | AOAC, EPA, DIN, ISO |
| Загальні розміри (WxHxD) | 210x690x540 mm |
| Максимальна споживана потужність | 1150 W |
| Електричнехарчування | 230 V / 50 - 60 Гц |
| Загальна вага | 19.7 кг |
Больше информации и скидки тут: https://chemtest.com.ua/avtomaticheskiy_digestor_dkl_8_velp_scientifica
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VELP Scientifica |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 214 470 ₴

